Yacht Club Budapest

KIKÖTŐ A DUNÁN

Látogatóink megtapasztalhatják a Római-parti atmoszférát, ahol a természet és kikötői élet egyesül, hogy felejthetetlen élményt nyújtson mindenkinek.

hajós KLUBKÁRTYA

Klubtagjaink számára kikötői hajóhelyeket
(motoros kishajó, sport és horgászhajó, evezős, csónak) biztosítunk.

történet

A Yacht Club Budapest 2009 óta családi kisvállalkozásként üzemel (korábban Duna Dock Club néven ismert). Itt a hajósoknak kikötőhelyek, a szárazföldről érkezőknek vízisportok és sétahajózás, valamint a parton minőségi vendéglátást nyújtunk.

A parton a motorcsónakoknak és a hajózásnak több mint 100 éves múltjában a Fortepan gyűjteményében megörökített pillanatok találhatók.

Jelenlegihez hasonló használatú stég viziterasza, mely fő színhelye azóta is a szórakozásnak és a hajóra várakozásnak

A Yacht Club Budapest közelében levő Piroska utcánál közlekedett a Római part és Újpest-Megyer között átkelőhajó.

A parton fahajó készítők csónakházai, a vízen pedig evezős és motoros járműremekek láthatóak.